O nas

PASSA - Pracownia Sztuk Scenicznych AMICI jest owocem ponad dwudziestoletniej pracy teatralnej instruktorów i twórców Teatru W Przejściu. Powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie wielu osób, które dotknęły materii teatralnej jeszcze podczas nauki szkolnej i pragnęły nadal zgłębiać jej tajniki.

Doświadczenie twórców Teatru W Przejściu pozwala mieć nadzieję, że to pragnienie zostanie zaspokojone i powstaną doskonałe wydarzenia teatralne, które będą początkiem wielkiej przygody z Teatrem.

Okazuje się, że przeżycia aktora, czy to zawodowego czy amatorskiego, są jednakie i można zostać aktorem w każdym wieku, idąc równolegle swoją ścieżką życiową i zawodową.

Wśród naszych absolwentów mamy studentów szkół teatralnych, ale nie każdy poszedł tą drogą, za to każdy miał okazję poczuć się kimś innym, odnieść sukces na scenie i słyszeć owacje na swój temat...

Teatr niesamowicie rozwija wyobraźnię, a ta pomaga w naszym życiu codziennym i zawodowym; pomaga otworzyć się na nowe wyzwania, nowe znajomości, na przekraczanie własnych ograniczeń i lęków i to jest wartość, dla której warto wziąć udział w naszych warsztatach teatralnych. :)